Subskrybuj blog

Autorka bloga

W dziedzinie twórczości literackiej jestem amatorką, w sensie nieprofesjonalistką. Pisaniem wierszy i opowiadań zajmuję się hobbystycznie, gdyż czuję w sobie potrzebę tworzenia. Na tym blogu, jak nietrudno się domyślić, publikuję opowiadania. Wiersze publikuję na innym, ponieważ jest to zupełnie inny rodzaj twórczości i w związku z tym wymaga oddzielnej przestrzeni. [Zobacz moje wiersze]

Utwory na tym blogu stanowią moją prywatną własność, ich powielanie jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Introwertyczka na FacebookuIntrowertyczka na Google PlusIntrowertyczka na TwitterzeIntrowertyczka na YoutubeIntrowertyczka na Pinterest


Ewentualna zbieżność imion, nazwisk, miejsc lub wydarzeń jest całkowicie przypadkowa. Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest zupełnie przypadkowe i absolutnie niezamierzone.Jak można się ze mną skontaktować?


Dziękuję za odwiedziny i zainteresowanie moimi skromnymi (i zapewne trochę nudnymi) tekstami. Oczywiście zapraszam również do moich pozostałych blogów oraz mikroblogów, a także chomika, na którym udostępniam transfer za free przez cały czas.


W chwili obecnej utwory mogą komentować jedynie osoby zalogowane na koncie w jednym z wymienionych na liście serwisów. 


Opowiadania dodawane są bardzo nieregularnie w zależności od weny twórczej. To, że długo nowy utwór się nie pojawia, nie znaczy, że porzuciłam blog. Blog jak najbardziej funkcjonuje i ma się świetnie. :)

Więcej informacji na mój temat znajduje się na stronie Odkrywaj sieć z Introwertyczką!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcenie czasu i energii na zapoznanie się z moimi skromnymi opowiadaniami. Będę bardzo wdzięczna za każdy komentarz ich dotyczący. :)

Aby formalności stało się zadość, to przypomnę, że kopiowanie opowiadań jest zabronione.

Kopiowanie tekstów jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Tumblre Introwertyczka na Google Plus Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Weheartit Introwertyczka na Pinterest Kanał RSS bloga Introwertyczka na Bloglovin Introwertyczka na Disqus

Poznajmy się

Moje zdjęcie
Mam na imię Daria i w przestrzeni internetowej jestem głównie nawiedzoną multiblogerką. Założyłam blogi z niezwykle banalnego powodu: po to, aby prezentować publiczności swoją twórczość. Tak się składa, że internet i funkcjonujący w jego ramach blogger oferują taką możliwość, więc czemu z niej nie skorzystać?

W chwili obecnej blogowanie pozwala mi zarówno na wyrażanie siebie, jak i na uporządkowanie swoich rozbieganych myśli. Wciągnęło mnie od pierwszej chwili i nie ukrywam, że sporą większość czasu w sieci poświęcam właśnie prowadzeniu blogów. :-) Mam ich kilka i każdy z nich jest dla mnie ważny.

Zachęcam również do wypowiadania się na Forum dla Ciebie, a także do zapoznania się z moją ofertą w zakresie pomocy blogowej: Ulepsz swój blog z Introwertyczką!.

Poznajmy się jeszcze lepiej

Moja strona internetowa

Zamów powiadomienia o nowościach u IntrowertyczkiNewsletter templates by FreshMailOpowiadania zamieszczone na tym blogu stanowią zbiór autorskich opowiadań jednoczęściowych o charakterze introspekcyjnym, niebehawiorystycznym.

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych opowiadanie jest przedmiotem prawa autorskiego i w związku z tym autorowi opowiadania przysługuje wyłączne prawo do rozporządzania nim na wszystkich polach eksploatacji i do nadzoru nad sposobem korzystania z niego. Oznacza to, iż opowiadania znajdujące się na tym blogu nie mogą być powielane, kopiowane bez zgody autora, czyli mnie.

Zapraszam również do zapoznania się z wierszami mojego autorstwa.

2012 © Opowiadania Introwertyczki. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Archiwalne opowiadania

Introwertyczka na Bloggerze Introwertyczka na Wordpressie Introwertyczka na Facebooku Introwertyczka na Google Plus Introwertyczka na Twitterze Introwertyczka na Youtube Introwertyczka na Pinterest Introwertyczka na Disqus Kanał RSS bloga Introwertyczka na Weheartit Adres e-mail

Moje pozostałe blogi

Wiersze Introwertyczki
Notatki Introwertyczki
Introwertyczka w sieci
Przemyślenia Introwertyczki